Hizmetlerimiz

Fitness

Sağlıklı bir vücuda sahip olmayı dileyen birçok kişi önce fitness yapmayı düşünür. Ancak çoğu kimse "Fitness ne işe yarar?" sorusunun cevabını tam olarak bilememektedir. Fitness, çoğu zaman vücut geliştirme antrenmanlarıyla karıştırılır. Vücut geliştirmede temel amaç, kas hacminin ve kütlesinin artırılması iken fitness vücudun daha fit görünmesine imkan sağlar.

Birebir Antrenman

Günlük yaşamın vermiş olduğu yoğunluktan dolayı çoğu kişi spor yapamamaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz birebir antrenman çalışmamız ile birlikte tamamen sizlerin planına yönelik program yapılmaktadır. Böylece düzenli olarak spor yapma alışkanlığı elde etmenizi sağlamaktayız.


Kişiye Özel Antrenman Programı

Sport Vision Plus olarak kişinin yaş, kilo, boy, günlük yaşantısı ve kişinin gün içerisindeki aktivite düzeyine göre program hazırlanmaktadır. Kişiye özel antrenman programı ile birlikte hayalini kurmuş olduğunuz görüntüye sahip olabilmeniz mümkündür.


Fonksiyonel Antrenman

Fonksiyonel antrenman, aynı anda birçok kas grubunuzun çalışmasını sağlar. Özellikle de çok fazla spor yapmaya zamanı olmayan bireyler için oldukça etkili yöntemlerden biridir. Fonksiyonel antrenman ile birlikte kas kütlenizi arttırabilir, daha ince bir görüntüye sahip olabilirsiniz.


Kilo Verme - Kilo Alma

Kilo verme - kilo almaya yönelik hazırlanan programlar ile birlikte kısa zaman içerisinde değişimi sizlerde fark edeceksiniz. Bornova spor salonu olarak sizlere tüm profesyonel desteğimizi sunmaktayız.
Taekwondo

Uzman teakwondo antrenörlerimiz eşliğinde çocuklarınızın spor kariyerine fayda sağlayabilir ve spor yapma alışkanlıklarını edinebilmeleri sağlanmaktadır.